چرا باید کانال تلگرام داشته باشیم

  • شروع کننده موضوع Farzad
  • تاریخ شروع
افزایش فالوور اینستاگرام

Farzad

Member
خرید کانال تلگرام از گذشته مورد توجه کاربران تلگرام و صاحبان کسب و کارها بوده و هست و با هرکسی که در خصوص فعالیت ، بازاریابی و تبلیغات در شبکه های اجتماعی صحبت میکنیم و از اهمیت و جایگاه آن غافل نیستند.

چرا باید کانال تلگرام داشته باشیم؟​

تلگرام این روزها تبدیل به پر مخاطب‌ترین اپلیکیشن اجتماعی در میان کاربران ایرانی شده است و چندی پیش با ارایه یک قابلیت جدید به نام کانال، توانست طرفدارن خودش را نیز بیشتر کند. حال می‌خواهیم با مرور آنچه در فضای مجازی بخصوص شبکه‌های اجتماعی رخ می‌دهد، اهمیت داشتن کانال تلگرام را درک کرده تا بتوانیم به درستی، روشی جدید از کمپین‌های دیجیتال مخصوصا سوشیال مارکت را تجربه نماییم تا از بازار داغ تبلیغات مجازی عقب نمانده و خود را با تغییرات جدید وفق دهیم.

پس از مشاهده اوج نفود شبکه پیام‌رسان تلگرام در میان کاربران ایرانی و سبقت گرفتن از سایر شبکه‌های اجتماعی نظیر وایبر، لاین، واتس اپ و … حالا شاهد ماندگاری این شبکه در میان جمعیت ۱۵ میلیونی مخاطبان خود در کشورمان هستیم، آن هم به ۲ دلیل:
۱- رعایت خطوط قرمز و سعی در تعامل با مسئولین کشور (به عنوان نمونه می‌توان به عذرخواهی اخیر مدیر تلگرام از وزیر ارتباطات و قول مساعد وی مبنی بر بستن تمام شبکه های غیر اخلاقی اشاره کرد)

۲- ایجاد قابلیت ثبت کانال‌های تلگرامی با امکان عضوگیری نامحدود و در نتیجه در پی آن تغییر هویت از شبکه پیام‌رسان به شبکه‌ای اجتماعی؛ همچنین موج عظیم ایجاد کانال‌های تلگرام توسط رسانه‌ها و اقشار مختلف


چرا کانال‌های تلگرام مهم هستند؟​

وقتی شبکه اجتماعی اشتراک گذاری اینستاگرام با فیلتر شدن فیس‌بوک و توئیتر جای خود را در میان کاربران ایرانی باز نمود، کسی فکر نمی‌کرد که بتواند جایگاه خود را این چنین پایدار نموده و به عنوان یکی از راه‌های تبلیغات مجازی و social network marketing شناخته شود.
حال بسیاری از صفحه‌های این شبکه اجتماعی مشغول درآمدزایی، برندسازی و جذب مخاطب بوده و کسب و کارهای نوین خود را ملزم به داشتن یک صفحه رسمی در اینستاگرام با آپدیت روزانه می‌دانند.
اگر کمی نگاه مارکتینگ به تلگرام داشته باشیم، باید با انعطاف پذیری تمام خود را با تغییرات جدید وفق داده و با هوش بازاریابی خود بتوانیم از این فرصت برای تبلیغات، برندسازی، کسب مشتریان جدید و در نتیجه درآمدزایی بهره ببریم.پس از این مقدمه می‌رسیم به این نکته که با درک اهمیت داشتن یک کانال تلگرام، چگونه پارامترهای کیفی را درآن لحاظ کرده تا یک کانال تلگرام معروف دارای اعضای فراوان داشته باشیم.
بلافاصله نکته ای که به ذهن انسان خطور میکند خرید کانال تگرام با اعضای بسیار یا خرید پیج اینستاگرام هست اما نکته مهم این هست که خرید هدفمند کانال تلگرام یا بالا اوردن و افزایش عضو کانال تلگرام یا صفحه اینستاگرام بسیار مهم تر و کلیدی تر می باشد که در ادامه به تشریح برخی از این ها میپردازیم.
توجه داشته باشید که مهمترین چیز در خرید کانال تلگرام شناخت روی کانال تلگرام مذکور به مدت بیشتر از ۴ الی ۵ ماه هست و مهمتر از شناخت کانال تلگرام احراز هویت شخص فروشنده کانال تلگرام هست که مبادا کانال تلگرام خود را از یک ایدی ناشناس یا یک سایت بی هویت و یک وبلاگ خریداری کنید که یحتمل نتیجه ای جز پشیمانی برای شما حاصل نخواهد شد.
نکته مهمی که در روال خرید کانال تلگرام باید در نظر داشته باشید این هست که باید کاربران کانال تلگرام شناسایی شده جزو جامعه هدف ما باشند یعنی محصول ما با محصول ارائه شده در کانال تلگرام به فروش گذاشته شده بیشترین هم پوشانی کاربر و مشتری رو داشته باشد.
دقت کنید که در خرید کانال تلگرام باید کل اکانت به شما منتقل شود و علی رغم وعده های پاول دوف سازنده اپلیکیشن محبوب تلگرام مبنی بر ایجاد سرویسی راحت جهت انتقال کانال تلگرام به دیگری بدون انتقال کل اکانت ولی همچنان برای خرید کانال تلگرام فروشنده می بایست کل اکانت صاحب کانال تلگرام فروخته شده را به خریدار انتقال دهد.
چنانچه سوالی در خصوص خرید کانال تلگرام یا بهینه سازی کانال تلگرام دارید میتوانید در سایت دیجی ممبر قسمت نظرات بپرسید یا با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید که درسایت موجود است .
 
بالا